• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
WhatsApp Image 2021-03-28 at 00.00.18

سال ۱۴۰۰ هم رسید و با ۱۳۹۹  خداحافظی کردیم.
خوبی عید اینه که هر قدر هم امیدی به تحول وضعیت در سال جدید نداشته باشی، شوق رسیدن بهار و سرسبزی و شادابی گیاهان ذوق مرگت می‌کنه! دیگه کم کم می‌تونی بیشتر گیاهات رو از فضای داخلی بیرون بیاری و سرسبزی و گل دادنشون رو ببینی. به خصوص اینکه ما تو استودیو سیکات یه حیاط و باغچه نقلی داریم که جاتون خالی، باصفاست و آدم رو یاد بچگی و حیاط خونه بابابزرگ می‌ندازه.
این همون باغچه نقلی که ما شو گل و گیاه«آدینه‌های پارین» رو توش برگزار می‌کنیم.
حیاط سرد و خلوت زمستونی تو آستانه رسیدن بهار، با گیاهان بیرون اومده از داخل و اضافه شدن گلهای فصلی، دیدنی شده.بچه‌های دفتر یعنی تاکسیدوی قلدر، مامان نمک، کاچی شیطون، آژیر پرسروصدا و هژیر مبارز هم از جذابیت‌های باغچه نقلی ما هستن.خیلی از مخاطبان‌مون تو شبکه های اجتماعی عادت به خرید سنتی گل و گیاه دارن که خب اصلا هم بد نیست. یعنی باید محصول رو از نزدیک ببینن و تهیه کنن. همین موضوع باعث شد به فکر برگزاری این شو گل و گیاه افتادیم و به دلیل شیوع کرونا حیاط استودیوی همکارمون، سیکات رو در نظر گرفتیم که با همکاری و همیاری هنرمند و دوست قدیمی خودم کیوان رغیب مطلق، مدیر این استودیو به خوبی هم برگزار می شه.

 

امیدوار هستیم میزبان شما تو یکی از آدینه های پارین باشیم، تا شما هم از لذت ما رو از نزدیک حس کنید.عید شما مبارک، سلامت و تندرست باشید.

موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *