• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نخستین شو گل و گیاه پارین، «آدینه‌های پارین»، امروز تو باغچه نقلی موسسه گل و گیاه پارین واقع در «استودیو سیکات» برقرار شد. این اولین شو از آدینه های پارین بود که قراره هر هفته تو همین محل برگزار بشه.

خیلی از مخاطبان‌مون تو شبکه های اجتماعی عادت به خرید سنتی گل و گیاه دارن که خب اصلا هم بد نیست. یعنی باید محصول رو از نزدیک ببینن و تهیه کنن. همین موضوع باعث شد به فکر برگزاری این برنامه‌ها افتادیم و به دلیل شیوع کرونا حیاط استودیوی همکارمون، سیکات رو در نظر گرفتیم که با همکاری و همیاری هنرمند و دوست قدیمی خودم کیوان رغیب مطلق، مدیر این استودیو به خوبی هم برگزار شد.

اگر ابر و باد و مه و خورشید و فلک بهمون اجازه بدن(تا حالا که جمعه ها تقریبا همه‌چیز از آسمون نازل شد، جز بادمجون)، این برنامه رو هر هفته برگزار می‌کنیم تا بتونیم روی ماه شما رو هم از نزدیک ببینیم.
قراره هر هفته چهل تا پنجاه درصد محصولات‌مون جدید باشه تا اگه عشق کردید هر هفته بیایید، حوصله‌تون سر نره. کنار بازدید از محصولات میز و صندلی و چای و شیرینی هم هست برای دورهم بودن و گپ زدن.

تصمیم‌مون اینه که برای پرهیز بیشتر از سرایت بیماری کرونا، حضور عزیزان رو از قبل هماهنگ کنیم تا در یک زمان تجمع زیاد در حیاط نداشته باشیم.
خلاصه اینکه هر هفته جمعه ها منتظر دیدارتون هستیم. از همین الان لباسهاتون رو انتخاب کنید تا جمعه دیگه هی نگید حالا چی بپوشم!

موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *