• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
mother’s day

چرا هدیه روز مادر یا حتی بخشی از هدیه روز مادر رو در میان این تنوع عظیم از اجناس ، از «گیاهان آپارتمانی پارین» تهیه کنید.
***
۱-بیشتر محصولات ما نوعی هنر هستند، هنر ترکیبی؛ به خصوص دیش گاردن ها کاپ گاردن ها و پکیج ها. هدیه کردن یک اثر هنری نهایت احترام به مادر است، بی‌بروبرگرد.
۲- محصولات ما هدیه زنده هستند؛ رشد می کنند تغییر می کنند. رشد و تغییرات فصلی اونها می تونه برای مامانها تنوع مدام باشه.
۳- محصولات ما احتیاج به رسیدگی دارند. مامانها با رسیدگی به اونها می‌تونن سرگرم بشن و در تمام این مدت به شما فکر کنن.
۴- محصولات ما هدایایی موندگار هستن. اونها می تونن ماهها و سالها تو خونه پدر و مادرها بمونن و مامانها هر وقت ببینشون، یاد شما بیوفتن.
۵- بعضی از محصولات ما مثل پکیج ها از اجزا متفاوتی تشکیل شدن مثل شمع و مجسمه و گل تشکیل شدن که بعد از مدتی هر کدومشون می تونن تو جای دیگه ای، نقش تازه‌ای برای مامانهاتون بازی کنن در حالی که جزء اصلی یعنی گیاه کماکان به وظیفه اصلی ش ادامه می ده.
۶- نشانی های تماس شما با یه بار خرید از پارین ذخیره می شه و تو حراج ها، تخفیف ها و مناسبتها بهتون اطلاع رسانی می شه!دیدید چقدر مزیت داره؟!

موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *