• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
گیاهان آپارتمانی

حتما اتفاق ناگوار از بین رفتن گیاهان آپارتمانی که از بازار تهیه کرده و به خانه یا محل کار خود منتقل کرده اید را تجربه کرده اید. مخصوصا گیاهانی که به خواست شما و بلافاصله توسط فروشنده تعویض گلدان شده و به محل مورد نظر شما منتقل شده اند. دلیل این اتفاقات شوک های پی در پی به گیاه، یعنی یک موجود زنده است که اگر از بین نرود هم روز به روز ضعیف تر می شود؛ به خصوص گیاهان حساسی مثل فیکوس، مارانتا، فیلودندرون و غیره.

گیاهان آپارتمانی
گیاهان آپارتمانی

راه حل این موضوع کمتر کردن تنش ها و دادن فرصت به گیاه برای مطابق کردن خود با شرایط جدید است.به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید گل و گیاه آپارتمانی و نگهداری از آنها را دارید، از سایت پارین خرید کنید.

جهت پنجره ها در خرید گیاهان
گیاهان آپارتمانی

خرید گیاهان آپارتمانی

گیاهان آَپارتمانی را از ما بخرید چون:

– ما گیاهان با کیفیت را از گلخانه های بزرگ و معتبر سراسر کشور تامین می‌کنیم.

– پس از انتقال گیاه از گلخانه های بزرگِ شهر‌ها و شهرستان ها، به خصوص نواحی شمالی، به باغچه پارین برای اداپته شدن آنها با شرایط جدید زمان کافی می‌گذاریم، بعد تعویض گلدان انجام می‌دهیم.

– ‏در این مدت اقدام به سمپاشی و قارچ کشی گیاه و بستر آن می‌کنیم.

– ‏گلدان‌ها را علاوه بر زیبایی، براساس سایز، نیاز و شرایط زیستی گیاه انتخاب می‌کنیم.

– ‏هنگام گلدان زنی، زه‌کشی را به صورت کامل و دقیق اجرا می‌کنیم.

– ‏از ترکیب خاک‌های مناسب گیاه و آپارتمان بهره می‌گیریم.

– بعد از گلدان‌زنی و پیش از عرضه، باز هم به گیاه فرصت تطبیق با شرایط و بستر جدید می دهیم.

– در این مدت از تغذیه و نور مناسب برای گیاه استفاده می‌کنیم.

– در نهایت گیاه را به صورتی کاملا متفاوت و محیا شده برای زیست در خانه و آپارتمان ارائه می کنیم.

– در صورت عدم رضایت مشتری تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل، آن را به فروشگاه عودت می‌دهیم.

قیمت گیاهان آپارتمانی
قیمت گیاهان آپارتمانی

قیمت گیاهان آپارتمانی

اگر حس کردید قیمت ما کمی بالاتر از بازارهای گل و فروشنده های خانگی است، به دلیل فرایند طی شده برای آماده فروش شدن آنهاست. فراموش نکنید که  اجناس طبق ارزششان قیمت گذاری می شوند و اجناس باارزش قیمت بالاتری دارند و ممکن است باارزش بودنشان حکمت گرانی شان باشد.

هیچ گرانی بی‌حکمت نیست هیچ ارزانی بی‌علت.

موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *