• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
گاستریا

گیاه امروز که می‌خوام بهتون یادآوری کنم، گاستریا، از اون گیاهان انتلکچوال هست.ساکولنت گاستریا گیاهی است کوچک و بدون خار جز گیاهان گوشتی محسوب می‌شه. گاستریا دارای بیش از ۷۰ گونه مختلف ست.
طول بعضی از واریته های گاستریا به ۲۰ سانت هم می‌رسه. دارای گلهای قرمز و سفید رنگ کوچکی هستند که بر روی دم برگ بلندی تشکیل می‌شود. اسم عامیانه گاستریا به علت شباهت به زبان گاو به این اسم یعنی کاکتوس زبان گاوی معروف است. نام علمی گاستریا Gasteria است. گاستریاها اکثراً بومی آفریقا هستند.

.گاستریا معمولاً در فصل‌های خنک رشد می‌کند. و در بهار و پاییز گل می‌دهد

گاستریا
گاستریا
موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

یک نظر

  1. گاستریا، شکم و زبان گاو! هر کدوم که شما دوست دارید - پارین پلنت

    […] در فصل‌های خنک رشد می‌کند. و در بهار و پاییز گل می‌دهد.گاستریا همانند ساکولنت ها به آبیاری منظم در فصل رشد نیاز دارند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *