• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
پرنده خودآبرسان

آبخوان سرامیکی یا آبخوان سفالی یا آبخوان هوشمند یا آبخوان گلدانی یک وسیله ی بسیار ایده آل برای آبیاری گیاهان است که به طور خودکار می تواند رطوبت مورد نیاز را به گیاه انتقال دهد. در این مطلب راجع به مخاسن و معایب آبخوان سرامیکی صحبت خواهیم کرد.

راجع به آبیاری گیاهان آپارتمانی اینجا بخوانید

 

معرفی آبخوان سرامیکی و آبخوان سفالی

 

آبخوان سفالی یا آبخوان سرامیکی
آبخوان سفالی

آبخوان سرامیکی یا آبخوان سفالی یک وسیله ی بسیار ایده آل برای آبیاری گیاهان است که به طور خودکار می تواند رطوبت مورد نیاز را به گیاه انتقال دهد.

استفاده از آب بانک و آبخوان سفالی چه مزیتی دارد؟ از کجا می توانیم این وسایل باغبانی خانگی را تهیه کنیم ؟ قیمت پیشنهادی برای خرید آب بانک و آبخوان چقدر است؟ چگونه می توان از آب بانک برای آبیاری گیاهان در طول سفر استفاده کرد ؟ آیا شما نیز به پرورش گیاه و گیاه در منزل خود مشغول هستید؟ حتما خرید برخی از ابزار و وسایل باغبانی را جدی بگیرید، در این صورت می توانید از گیاهان موجود به خوبی نگهداری و مراقبت کنید. در لیست فروش ما، تنوع وسیعی از وسایل باغبانی موجود است.

آبخوان سفالی یا آبخوان سرامیکی
آبخوان گلدان

برای خرید آبخوان اینجا را کلیک کنید

آب بانک و آبخوان آبیاری یک وسیله ی بسیار ایده آل برای آبیاری گیاهان است که به طور خودکار می تواند رطوبت مورد نیاز را به گیاه انتقال دهد. استفاده از این وسیله برای افرادی مناسب است که آبیاری گیاهان را فراموش می کنند یا به دلیل سفرهای زیاد، فرصت کافی برای رسیدگی به گیاهان خانگی را ندارند. در این صورت می توانند با انتخاب یک آب بانک و آبخوان آبیاری مناسب، از خشک شدن گیاهان جلوگیری کنند. با استفاده از این وسیله دیگر نگران خشک شدن گل و گیاه خانگی خود نباشید.

می دانستید این تکنیک ریشه در آبیاری سنتی ایران دارد؟

مزیت آبخوان هوشمند یا آبخوان سفالی

مهمترین مزیت آب بانک و آبخوان آبیاری چیست؟ آب بانک و آبخوان می تواند به صورت اتوماتیک به گیاهان شما آب دهد و رطوبت مورد نیاز آنها را تامین کند. با بکارگیری این وسیله زمانی که شما در منزل حضور ندارید، دیگر گیاهان خانگی تشنه نخواهند ماند. این امر به عنوان مهمترین مزیت این وسیله در نظر گرفته می شود. از آن به عنوان بهترین وسیله برای آبیاری گیاهان در طول سفر یاد می شود.

آب بانک از دو قسمت پلاستیکی و سفالی تشکیل شده است. قسمت پلاستیکی آن به آب وصل است و قسمت سفالی آن را در داخل خاک گیاه قرار می دهند. این وسیله قابلیت آن را دارد که آب مورد نیاز گیاه را به موقع و به اندازه تامین کند. به همین دلیل به کارگیری آن در طول سفر از خشک شدن گیاهان جلوگیری می کند. اگر شما نیز فرصت آبیاری گیاهان را به دلیل مشغله های زیاد ندارید، می توانید با خرید آب بانک و آبخوان آبیاری، شرایط مطلوبی را برای آبیاری آنها ایجاد کنید.

برای خرید آبخوان سفالی کلیک کنید

 

آبیاری گیاهان با استفاده از آبخوان

هر گیاهی متناسب با نوع آن در یک بازه ی زمانی مشخص نیازمند آبیاری است. اگر آب کافی در زمان مطلوب به گیاه نرسد، می تواند سبب خشک شدن و از بین رفتن آن گردد. پس لازم است اقدامات مربوط برای ابیاری را جدی بگیریم. در غیر این صورت نمی توانیم از گیاهان خانگی به خوبی نگهداری کنیم.
بخش سفالی آب بانک به وسیله ی بخش پلاستیکی آن همیشه مرطوب می ماند. از آنجا که قسمت سفالی این وسیله در داخل خاک گیاه قرار دارد، آب آن به خاک منتقل شده و سبب مرطوب ماندن گیاه می شود.

آب بانک و آبخوان بار آبیاری قابلیت این را دارد متناسب با نیاز گیاه، به آن آب انتقال دهد. وقتی که خاک گیاه بسیار خشک باشد، آب بیشتری از طریق بخش سفالی آب بانک به خاک منتقل می شود. ناگفته نماند با استفاده از این روش هیچ گاه آب زیاد به گیاه نمیرسد. اگر شما نیز به دلیل برخی از مشغله ها، آبیاری گیاهان را از یاد می برید از مزیت و کارایی این وسیله غافل نباشید.

توصیه گیاهان آپارتمانی پارین استفاده دائمی از این وسیله ها برای گیاهان حساس به آبیاری زیاد مثل زامیفولیا ، زامیفولیا بلک ، سانسوریا ، قاشقی … است.

آبخوان سفالی یا آب بانک سفالی
آبخوان سفالی یا آب بانک سفالی

قیمت آبخوان سرامیکی یا آبخوان سفالی

قیمت پیشنهادی برای خرید آب بانک و آبخوان آبیاری یک مقدار بسیار مناسب است. به منظور اطلاع از قیمت درخواستی برای خرید این وسیله می توانید به اولین صفحه ی وب سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات کامل به دست آورید.

ما به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در زمینه ی فروش انواع مختلف از وسایل و ابزارهای مورد نیاز برای باغبانی خانگی در تلاش هستیم به منظور جلب رضایت شما عزیزان، هزینه ی بسیار مناسبی برای خرید پیشنهاد دهیم. در صورتی که وسیله ی مورد نظر شما در لیست فروش ما نباشد، می توانید اقدامات افزوده شدن آن به لیست را انجام دهید.

خرید بسیاری از ابزار و وسایل باغبانی خانگی هزینه ی بسیار معقول و مناسبی دارد. می توانید متناسب با گیاهانی که در منزل خود پرورش می دهید، لیست کاملی از تجهیزات را برای نگهداری و مراقبت بهتر آن ها، از ما خریداری کنید.

برای خرید آبخوان اینجا را کلیک کنید

خرید آبخوان هوشمند

برای خرید آب بانک و آبخوان آبیاری می توانید همین اکنون از گزینه ی خرید آنلاین ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ما بهره مند شده و ثبت سفارش خود را تکمیل کنید و از این لینک استفاده کنید. البته نوع زیباتری از این آبخوانها هم وجود دارند که زمان کمتری آب را در مخزن خود نگهداری می کنند، پرنده خودآبیار.

گزینه ی خرید اینترنتی آب بانک و آبخوان آبیاری را برای شما فعال کرده ایم تا بتوانید به راحتی در هر جای کشور که هستید، اقدامات خرید را تکمیل کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال برای خرید آب بانک و آبخوان آبیاری می توانید با استفاده از شماره های موجود با ما در تماس باشید. راهنمای خرید هر یک از وسایل باغبانی در اختیار شما قرار می گیرد.

برای خرید آبخوان اینجا را کلیک کنید

معایب آبخوان سرامیکی

آبخوان های سرامیکی یا سفالی در کنار همه محاسن خود دارای معایبی هم هستند و صد البته این معایب به واسطه عدم استفاده صحیح از این وسیله به وجود می آیند.

به عنوان مثال شما اگر سطح قرار گرفتن منبع نسبت به آبخوان را بالاتر یا پایین تر در نظر بگیرید، کارکردن این وسیله با مشکل مواجه خواهد شد. یا اگر هواگیری داخل شلنگ و وسیله درست انجام نشود، کارکرد آن با اختلال مواجه می شود.

توصیه ما این است برای اطمینان از نحوه کارکرد آبخوان، حتما یک یا دوروز کارکرد آن را بررسی کنید و زیر نظر داشته باشید.

فروش آبخوان سرامیکی در تهران و شهرستان ها

با ما بهترین و مرغوب ترین ابزار و وسایل باغبانی خانگی را می توانید به قیمت مناسب و به صورت آنلاین خریداری کنید. از مهمترین مزیت انتخاب فروشگاه آنلاین ما برای خرید آب بانک و آبخوان آبیاری می توان موارد زیر را نام برد:

 

• کیفیت عالی
• قیمت مناسب
• امکان خرید اینترنتی
• مشاوره ی رایگان
• ارسال فوری و سریع محصول
• گارانتی بازگشت
• پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

برای خرید آبخوان کلیک کنید

در صورتی که از تجهیزات خریداری شده راضی نباشید می توانید مطابق با شرایط موجود، محصول را پس داده و هزینه ی خود را پس بگیرید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید به خوبی از گیاهان خانگی خود نگهداری و مراقبت کنید.

 

فیلم آموزشی برای استفاده از آبخوان سفالی

https://aparat.com/v/PoS1j

موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *